Penzion Relax Martina - Dovolená v Jižních Čechách

Plavská 40 370 07 České Budějovice, mobil:+420607867810, e-mail:info@penzionrelaxmartina.cz


Czech English Deutsche

Vážení klienti již nyní je možné si rezervovat pobyty na jaro a léto 2020. Využijte této příležitosti dokud je dostatek volných termínů. Pro bližší informace jsme Vám k dispozici na tel. čísle: 607 867 810 

 

Penzion Relax Martina -> Masáže -> Žijící kameny a pyramidy

Žijící kameny a pyramidy

MOQUI MARBLES nebo-li žijící kameny

Tyto kameny byly po staletí používány šamany a jinými mystiky jako posvátné předměty při nejrůznějších rituálech a putováních. Putování s Moqui zpřístupňuje minulé i budoucí informace, umožňuje jejich zasazení do širokého kontextu a jednat v souladu s potřebami Země, nikoli ze zištných důvodů.

Moqui Marbles pomáhají vyrovnat a sladit energii v jednotlivých čakrách, odstraňují jejich blokády, uzemňují, ochraňují a zlepšují koncentraci. Svému majiteli propůjčují svoji energii a pomáhají přitahovat radost, štěstí a spokojenost. Odhání veškeré zlo. Pozitivní energii je možno přenášet i na vaše okolí. Jsou to kameny splněných přání a duševní rovnováhy. Mají blahodárné účinky při duševní a citové nevyrovnanosti, oslabení a ztrátě životní energie. Regenerují organismus na všech úrovních. Skřípání Mogui o sebe zvyšuje naši vnímavost vůči zvukům, které leží obvykle mimo naše pásma vnímání.

Moqui jsou párové kameny, tj. existuje ženský a mužský kámen. Ženské kameny jsou hladší a kulatější, mužské jsou hrbolaté a mají často ufovitý (létající talíř připomínající) tvar. Jsou to vynikající kameny pro meditaci. Tyto kameny se drží sevřené v dlaních a to tak, že praváci drží v pravé ruce kámen opačného pohlaví (muž - ženský kámen a žena - mužský kámen) a druhý kámen je sevřen ve druhé ruce. Leváci mají tyto kameny obráceně. Uvolněte se a nechte kameny působit. Na začátku můžete cítit mírné brnění v rukách nebo teplo, které později přechází do příjemného pulzování a chvění. Následně z kamenů začně stoupat teplo, které se začne přes ruce a ramena rozlévat do celého těla.
 
Když se kamenům Moqui Marbles skutečně věnujete s láskou, působí na vás svou nesmírně pokojnou energií, zahání od vás vše zlé a čistí vaši auru. Moqui Marbles umístěné v místnosti chrání a hormonizují celý prostor. Chrání před negativními energiemi všeho druhu. Navozují klidnou, přátelskou a veselou atmosféru. Obyvatelům prostoru, které chrání přinášejí štěstí, plodnost a životní radost.

Léčebné využití:
čistí a harmonizují všechny čakry a meridiány, urychlují léčení a potlačují bolest, odblokovávají. Pomáhají při problémech s nespavostí, zlepšují kvalitu spánku a přinášejí očistné sny. Zlepšují krvetvorbu,  absorpci železa a prokrvení. Aktivují regeneraci. Posilují svaly, střeva, žíly, imunitní systém. Omlazují tkáně a orgány. Jsou vynikajícím pomocníkem při stresu a nervovém vypětí. Mužské kameny se vždy přikládají na slabou nebo nemocnou část těla, ženské kameny na opačnou část těla. Jakmile položíte druhý kámen a uzavřete tím energetický okruh, pocítíte tok energie. Pokud máte jen dva mužské nebo jen dva ženské kameny, ten těžší z nich se pokládá na nemocnou část těla, druhý na zdravou. Zvyšují účinnost jiných kamenů. Dobře se kombinují s Tektity, Meteority a Vltavíny.

Léčivá pyramida v Českých Budějovicích

Pyramida je zhotovena z ušlechtilého materiálu a aktivována známým a úspěšným léčitelem a biotronikem panem Petrem Davídkem. Masážní a relaxační salon poskytuje možnost pyramidálního léčení každému, kdo hledá zdraví a harmonii pro své tělo i ducha. Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu, synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím. Pomáhá člověku stát se pouhým bytím oproštěným od zákonů fyzického těla, takže kdo pravidelně medituje pod pyramidou, mívá pocit, že prožívá okamžiky spojené s nejvyšším vědomím. Po opuštění pyramidy jsou myšlenky zaplavené hlubokými mnoharozměrnými pocity a podle citlivosti relaxujícího je možné zažít pocit beztělesnosti, pocit vznášení se, projevy jasnovidectví, putování v astrálu, podivuhodnou euforii, vzpomínky na minulé životy, zvláštní klid jako při hluboké meditaci.

Pyramidální energie

Pyramidy jsou transformátory a akumulátory kosmické energie a stejně jako člověk se skládají z hmoty, duše i ducha.

Pyramidální energie se akumuluje a transformuje v pyramidě, má léčebné účinky na organismus, harmonizuje všechna energetická centra (čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Postupně odstraňuje zdravotní potíže, odstraňuje nadváhu, optimalizuje životní pochody, ničí v těle viry a bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu, pomáhá nastartovat imunitní systém a pomáhá revitalizaci organismu.

Pyramidální energie navozuje stav svěžesti,aktivity, dobré náladya zregenerovaný organismus se cítí, jako po dlouhodobé dovolené u moře či na horách. Je přímo balzámem a ocení ji zvláště lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží (podnikatelé, sportovci, lékaři, studenti, úředníci, apod.). Působí proti stresu, který zapříčiňuje životní prostředí v němž žijeme (geopatogenní zóny, exhalace, elektromagnetický smog, vnější i skryté rozvody elektrické energie, elektrostatická energie umělých hmot, energie tvarů atd.) Má velmi uklidňující účinek na nervózní a  stresované lidi, odstraňuje deprese a navrací rovnováhu a klid.

Pyramidální voda

Pyramidální voda má jinou molekulární strukturu, a proto má její používání pro lidské tělo obrovský význam. Je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže vstřebatelnost minerálů obsažených ve vodě je větší. Je nabita pyramidální energií, která se pitím přivádí do těla. Má detoxikační, výživové a energetické účinky, a proto je velmi vhodné ji používat jak při prevenci, tak při oslabení organismu během nemoci.

Má široké použití při vaření, kde si zachovává své mimořádné vlastnosti, které přenáší do potravin (zelenina, čaj, apod.), a zvýrazňuje jejich chuť. U bylinných čajů zvyšuje léčivé a regenerační účinky. Je velmi vhodné používat pyramidální vodu k omývání např. při kožních onemocněních, popáleninách, zánětech, nebo jen tak pro regeneraci kůže, vlasů atd. Má blahodárné účinky i pro domácí mazlíčky, kterým zvyšuje jejich vitalitu a tím prodlužuje jejich aktivní život; používá se i při jejich různých nemocech, které pak mají mírnější a rychlejší průběh. Je možno ji použít k zalévání květin, které pak lépe rostou.

Masážní a relaxační salon nabízí pyramidální vodu, minerálky i jiné nápoje dle objednávek.

 

Aktuálně

Poznejte i Vy své Pomalší

VIDEOFILM: Řeka Malše - Romantická kráska


 

Penzion Roku 2014 - penziony

Týdenní pobyty na rok 2019

Ubytovací balíčky

Zvýhodněné ubytování na léto 2019 při  včasné
rezervaci


 

Kontakt

tel. +420 607 867 810

email: info@penzionrelaxmartina.cz

Bližší kontakt ZDE 

 

Hotel České Budějovice

 https://www.mok.cz - Katalog Ubytování.

 

Skvělá kuchyně
Penzion Relax Martina Penziony České Budějovice

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies